امیر آقابابایی

کارشناس نرم افزار

تحلیل گر بنیادی بورس

تحلیل گر تکنیکال فارکس و ارزهای دیجیتال

بیزنس کوچینگ

امیر آقابابایی

کارشناس نرم افزار

تحلیل گر بنیادی بورس

تحلیل گر تکنیکال فارکس و ارزهای دیجیتال

بیزنس کوچینگ

نوشته های بلاگ

جمع بندی نهایی عادتهای اتمی و معرفی اپلیکیشن های کنترل عادت

جمع بندی نهایی عادتهای اتمی و معرفی اپلیکیشن های کنترل عادت

جمع بندی نهایی عادتهای اتمی

تغییری کوچک در رفتارتان، نتیجه فوری و فوق‌العاده‌ای ندارد . ‌اما اگر آن رفتار تبدیل به عادتی شود که هر روز آن را تکرار کنید، حتماً به تغییرات بزرگی منجر خواهد شد. زمانی که از ایجاد تغییر در زندگی صحبت می‌کنیم، منظور این نیست که باید زندگی‌تان را یک‌شبه زیر و رو کنید. راه درست ایجاد تغییر این است که به انجام مجموعه‌ای از عادت‌های کوچک و سازنده متعهد شوید تا در نهایت، نتیجه‌ای قابل توجه به دست بیاورید.

برای ساختن عادت‌های مثبت ، باید توجه داشته باشید که آن‌ها باید جذاب، آسان و لذت‌بخش باشند. هم‌چنین برای اطمینان از پایبندی به عادات، می‌توانید از روش‌هایی چون پیگیری عادات و قرارداد عادت استفاده کنید.

پیشنهاد کاربردی

برای ایجاد عادت‌های جدید ، از عادت‌های کنونی‌تان کمک بگیرید . اگر می‌خواهید عادت جدیدی در زندگی‌تان ایجاد کنید، آن را بلافاصله بعد از یکی از عادت‌‌های کنونی‌تان انجام دهید . برای مثال، فرض کنید می‌خواهید مراقبه کنید، اما نمی‌توانید زمان مناسبی برای آن پیدا کنید. به کارهایی که هر روز بدون زحمت انجام می‌دهید فکر کنید، کارهایی نظیر نوشیدن قهوه در صبح. می‌توانید بلافاصله بعد از آن‌که قهوه‌تان را نوشیدید، به مراقبه بپردازید. بدین ترتیب، به کدام یک عادت کنونی، می‌توانید عادت جدیدی را به برنامه روزانه‌تان اضافه کنید.

معرفی اپلیکیشن های کاربردی برای کنترل عادت

حالا که با قدرت عادت و نقش آن در رسیدن به اهدافتان آشنا شده اید . کافیست نرم افزارهای معرفی شده در ادامه را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و سپس همه عادت‌های خوبی که دارید را در آن یادداشت نمایید . به همین راحتی این اپلیکیشن ها عادات خوب را به شما یادآوری می‌کنند و حتی بررسی دقیق و جامعی از آن را ارائه خواهند داد .

اپلیکیشن کاربردی Dreamfora ( برای کاربران سیستم عامل Android )

اپلیکیشن های کنترل عادت

Google Play

اپلیکیشن کاربردی Productive ( برای کاربران سیستم عامل IOS )

اپلیکیشن های کنترل عادت

App Store

به طور کلی می‌توان گفت اپلیکیشن های معرفی شده نرم افزارهای کاربردی می باشند که با رابط کاربری بسیار ساده خود باعث می‌شوند زندگی سالم‌تر و بهتری داشته باشید . اگر می‌خواهید عادات خوب خود را تبدیل به یک اپیدمی تبدیل کنید و مطمئن شوید که همیشه آن‌ها را انجام می‌دهید ، حتما اپلیکیشنها را دانلود کرده و روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

برچسب ها:
درج دیدگاه

چهار × سه =